Autobusen ordutegiak
GARRAIO | IBILBIDEA | ||||
08:30 | GOIZA | 16:30 | ARRATSALDEA | ||
Arragua Goia | 07:55 | Ikastola | 16:35 | ||
Arragua Behea | 07:56 | Arragua Goia | 16:41 | ||
Lartzabal | 08:00 | Larrezabaleta | – | ||
Fanderia | 08:03 | Arragua Behea | 16:44 | ||
Ugaldetxo (Intxixu) | 08:08 | Gabierrota | – | ||
Ibarre / Iturriotz | – | Lartzabal | 16:47 | ||
Altzibar (Agerrealde) | – | Fanderia | 16:50 | ||
Altzibar (Olalde) | – | Ugaldetxo (Intxixu) | 16:53 | ||
Altzibar (Klarene) | – | Ibarre / Iturriotz | – | ||
Karrika | 08:14 | Altzibar | 16:56 | ||
Ikastola | Karrika | 16:58 |
**Geltokian 5 minutu lehenago egotea gomendatzen dizuegu.